PRACA

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Poszukujemy nauczyciela z pasją!

Wymagania:
– wykształcenie: wyższe kierunkowe (edukacja wczesnoszkolna, wychowanie przedszkolne)
– dobry kontakt z Dziećmi w wieku od 3 do 7 lat
– umiejętność współpracy/dobry kontakt z Rodzicami
– sumienność, kreatywność, samodzielność, chęć rozwoju zawodowego
– mile widziane dodatkowe kwalifikacje/umiejętności/doświadczenie (angielski, plastyka, muzyka, taniec, projekty edukacyjne)

Obowiązki:
– sprawowanie opieki i prowadzenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych z dziećmi w wieku od 3 do 7 lat
– organizacja pracy grupy, wydarzeń wewnątrz placówki, organizowanie wycieczek zewnętrznych,
– ścisła współpraca z Rodzicami oraz z innymi nauczycielami,
– praca od poniedziałku do piątku w wymiarze 1 etatu (30 godzin dydaktycznych)

Oferujemy:
– umowę o pracę (kodeks pracy)
– opiekę zdrowotną (pakiet medyczny na koszt pracodawcy)
– pracę w organizacji o bogatym doświadczeniu w edukacji
– wsparcie metodyczne i pedagogiczne
– szkolenia podnoszące kwalifikacje i kompetencje
– możliwość awansu zawodowego

CV prosimy wysłać na adres przedszkole-gdansk@operator.edu.pl

Prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art.6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietni 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu 533 335 951