Jesteśmy nowoczesnym Przedszkolem działającym od 2013r.
Mieścimy się w wynajmowanej parterowej części budynku mieszkalnego na Osiedlu Wolne Miasto. Pięknie zaprojektowane sale wyposażyliśmy
w nowoczesne i bezpieczne meble, sprzęty multimedialne oraz zabawki.
Współużytkujemy plac zabaw wyposażony w urządzenia do zabaw.
We współpracy ze wspólnotą mieszkaniowa korzystamy również
z osiedlowego boiska sportowego.

W przedszkolu są 3 grupy dla dzieci w wieku od 3 do 6 roku życia. Opieką nad dziećmi i obsługą placówki zajmuje się prężna kadra. W ramach zajęć prócz podstawy programowej prowadzimy dla dzieci szereg innych form aktywności rozwijających. Standardem jest też angażowanie rodziców w nasze działania poprzez uczestnictwo w projektach, warsztatach i zajęciach otwartych.

W naszym Przedszkolu realizujemy program edukacji matematycznej prof. Edyty Gruszczyk-Kolczyńskiej i Ewy Zielińskiej. Nasi wychowankowie po pełnym cyklu edukacyjnym osiągają wysokie wyniki z dziedziny Królowej Nauk, co potwierdzone zostało przez testy zewnętrzne do klasy pierwszej sportowej w dyscyplinie szachy oraz ogólnomiejski konkurs matematyczny dla Przedszkoli (2021r.`), w którym spośród naszych Wychowanków wyłoniono laureatów I i III miejsca.

budynek witryna srebrna kotwica